Aktualności

OFERTA WESELNA- NA SKARPIE, W PODKOWIE

Posted on

oferta

Dla tych niezwykłych chwil i wspomnień na całe życie, zapraszamy do świętowania najważniejszego dnia w swoim życiu w eleganckich wnętrzach
naszej Restauracji Na Skarpie w Świdnicy albo w Gospodarstwie Agroturystycznym Podkowa w Modliszowie.

Oferujemy profesjonalne przygotowanie, niezawodną i miłą obsługę oraz wyśmienitą kuchnię. Dokładamy starań, aby każdy element wesela był przemyślany i dopilnowany w najdrobniejszym szczególe.

Na Skarpie od 12 lat organizujemy przyjęcia ślubne na 50-60 osób.
Ponad dwunastoletnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność obsługi oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Spotykając się z Państwem przed przyjęciem, słuchamy Państwa sugestii i życzeń, ponieważ dla nas nie ma dwóch takich samych wesel – dla nas każde wesele jest inne – niepowtarzalne i wyjątkowe.
Nie stosujemy schematów, dlatego do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania.

W Podkowie- Gospodarstwie znajdującym się ok. 10 km od Świdnicy jesteśmy w stanie komfortowo ugościć około 100 osób, a po przyjęciu weselnym Państwa goście będą mogli zaznać odpoczynku w części hotelowej, gdzie przygotowaliśmy miejsca noclegowe.
Aby osłodzić Państwu pierwszy dzień wspólnego życia, gwarantujemy Parze Młodej w prezencie ślubnym pokój dla nowożeńców.

Cena od osoby za pakiet weselny kształtuje się od 150,00 zł. Proponujemy naszym Klientom zróżnicowane Menu dostosowane do Waszych potrzeb a przede wszystkim budżetu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Facebook