Imprezy okolicznościowe Świdnica

imprezy

Zachęcamy do organizowania imprez okolicznościowych zarówno w naszej restauracji, gdzie pomieścimy ok. 60 osób, jak również w naszym Gospodarstwie Podkowa w Modliszowie, gdzie urządzamy imprezy do 120 osób z możliwością noclegu dla 30 osób.
Podkowa posiada piękne przestrzenne pomieszczenia, urocze tereny zielone, gdzie w atrakcyjnych sceneriach można wykonywać  sesje zdjęciowe.

Nasze imprezy okolicznościowe Świdnica oprawione są pięknymi dekoracjami z żywych kwiatów w zależności od rodzaju imprezy i sugestii klientów.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dbając o właściwy dobór menu, wysoką jakość usług, by w najwyższym stopniu zadowolić klienta .

Nasz doświadczony personel będzie z Państwem współpracował z pełnym zaangażowaniem, aby zaplanować każdy szczegół. A Państwo wraz z gośćmi będą cieszyć się z udanej zabawy, doskonałego jedzenia i najlepszej obsługi.

Organizujemy PIKNIKI , które są najbardziej swobodną formą spotkania firmowego. Naszym klientom proponujemy spędzenie czasu na łonie natury w otoczeniu zwierząt. Oferujemy pyszne jedzenie, swobodę, wygodę i pewność, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.

Wesela Świdnica

Naszą specjalnością jest organizacja przyjęć weselnych, dzięki bogatemu doświadczeniu, jakie udało nam się zdobyć przez ostatnie lata, potrafimy trafnie doradzić i pomóc w realizacji przedsięwzięcia. Zdajemy sobie sprawę z powagi organizacji takiego przedsięwzięcia, w związku z czym poświęcimy Państwu dokładnie tyle czasu, ile będzie to konieczne, tak aby zapewnić 100% spokoju i zadowolenia.

Wesela Świdnica – zajrzyj Na Skarpę!

Facebook